Kosmetické studio

Markéty Bělohlávkové

Permanentní makeup

PERMANENTNÍ MAKEUP

V TOM PŘÍPADĚ JE ČAS ROZHODNOUT SE PRO PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up je metodou dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky vtetují přírodní barviva. Lze tak upravit velikost, hustotu či šířku obočí, zvýraznit oči oční linkou nebo zlepšit tvar rtů, či potlačit jejich asymetrii.

Trvanlivost permanentního make-upu je individuální – 1 až 5 let. Závisí na typu a stáří pokožky, na sytosti dohodnuté barvy a zejména na následné péči o pigmentovaná místa. Trvanlivost permanentního make-upu výrazně snižují tyto okolnosti: slunění (včetně solárií), nadměrné máčení a vysoušení, peeling, přípravky s AHA kyselinami nebo jinými prostředky, které způsobují zvýšené olupování pokožky, používání agresivních kosmetických přípravků, zejména s bělícími či barvícími prostředky. Během tvorby permanentního make-upu může dojít k zarudnutí nebo event. mírnému otoku. Tyto příznaky během krátkého času odezní. Pro aplikaci permanentního make-upu se používá pouze jednorázové přípravky, včetně jehel.

Veškeré přípravky k znecitlivění, dezinfekci, sterilizaci i barviva jsou schválena Hlavním hygienikem ČR.

Věkové omezení : není !!!

Permanentní make-up je natolik citlivý a jemný zákrok, že je vhodný jak pro mladá děvčata, tak pro ženy starší (i přes 60 let). Závisí jen na zdravotním stavu a stavu pokožky. Pouze ve vyjímečných případech je nutno aplikaci konzultovat se svým lékařem.


Ceník zaváděcí

OBOČÍ

Doplnění vytrhaného a prořídlého, vykreslení chybějícího, změna tvaru oblouku – jeho rozšíření, prodloužení, zvýraznění barvy. Tvar obočí významně ovlivňuje celý obličej. Výrazně ovlivňuje vizuální dojem spadlých víček, nízkého či vysokého čela, zúžení nebo naopak rozšíření obličeje aj.

LINKY

Horní i dolní – tj. dekorace, zvýraznění či změna tvaru očí. Vizuální korekce tvaru a posazení očí, navození vzhledu delších a hustších řas.

1. korekce je v ceně.

Další korekce nejsou většinou třeba, závisí na tom, jak klientka po aplikaci permanentního make-upu o ošetřované místo pečuje a dbá pokynů a rad.

Ceník další korekce