Kosmetické studio

Markéty Bělohlávkové

Permanentní makeup

Nabídka seminářů

Ayurvedská kosmetická masáž I.

Jedná se o ayurvedskou kosmetickou masáž, kde vás naučíme pracovat z ayurvedskou pleťovou kosmetikou Aryanvedou, která je spojená s masáží dekoltu-zad-trapéz-paže-masáž hlavy. Jedná se o hemisferickou, lifting a lymfatickou masáž.

Co se naučíte:

Doporučujeme po absolvování Ayurvedské masáže I. v návaznosti na studium, pokračovat v kompletní celotělové Ayrvedské masáži II.

Ayurvedská masáž II. - Abhyanga II.

Je hluboce relaxační a regenerační masáž, při které se používají bylinné oleje vybrané dle konstitučního typu, jeho aktuálních potřeb a momentálního stavu.

Účinky masáže mají blahodárný vliv na celkové uvolnění těla a mysli. Masáž stimuluje jak krevní tak lymfatický oběh, kdy významně napomáhá odbourání toxinů v těle a následně vyplavování z těla ven. Zlepšuje funkčnost pohybového aparátu, prokrvování svalů a kloubů v těle.

Co se naučíte:

Masáže ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci

Jedná se o východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzí jeho smysly. Masáž měšci má hluboce uvolňující, regenerační a relaxační účinky. Pomáhá zvyšovat tělesně a duševně kondici. Napomáhá při regeneraci sil, odstraňuje únavu,stres. Dodává energii a harmonii těla a duše.

Co se naučíte:

Základní kosmetické postupy ošetření pleťi

Jedná se seznámení kompletního ošetření pleťi (obličej, krk, dekolt) Ayurvesdkou kosmetikou Aryanveda. Dle typu pleťi: Normální-smíšená, suchá, lifting, akne, jemná a citlivá, kuporéza, regenerace-hydratace, hyperpigmentace.

Co se naučíte:

Co si vzít sebou na kurz:

Doba kurzu: 1 den

Začátek kurzu: 9-16h

Cena kurzu: pro všechny kurzy stejná.

Školné zahrnuje: teorii, praktickou část, skripta, certifikát o absolvování školení, občerstvení (káva, čaj, voda)

Přihlášky

Zasílejte na adresu majabelohlavkova@seznam.cz. Uveďte - jméno, adresu, datum narození, telefon a email. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte na tel.čísle 777 594 941.

Místo konání: Pražská 273 Mukařov Praha-východ (spojení najdete na hlavní straně webu).
Parkování přímo u domu!

Platba

Více o platbě rezervačních záloh zasílám na vyžádání mailem. Rezervační poplatek slouží k zajištění místa na kurzu a činí 1000,- kč, který je zasílán 14 dnů před kurzem na č.účtu: 1959959013/0800. Doplatek je pak možný na místě kurzu uhradit. Pokud zaplatíte zálohu dopředu a zjistíte, že před kurzem se nemůžete z vážných důvodů dostavit částka vám nepropadá a je přesunuta do dalšího nejbližšího kurzu.

TERMÍNY SEMINÁŘŮ BUDOU VŽDY VYPSÁNY NA STRÁNKÁCH AKCE!!!
(na hlavní straně)